Gruppe 1 - Oppmøtested: Barneområdet

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Hans H Nygaard 97062705 hanshenriknygaard@gmail.com
Eirunn Næss 95873499 Eirunnln@gmail.com
William Barman 94430072 williambarman@live.no
Matias Øy 40169503 mathias.oy@gmail.com
Tom Soma Tysnes 97529452 ts.tysnes@gmail.com
Trude Eriksen 99150782 skijenta@hotmail.com

Gruppe 2 - Oppmøtested: Barneområdet

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Edle Marlene Hauge Kjellsen 41525260 edlemarlene@gmail.com
Felipe Lopez 94149390 felipe02kl@gmail.com
Maria Eide-Andersen 46641624 mariaeide35@gmail.com
Kristin Hågøy 99005674 khagoy@gmail.com

Gruppe 3 - Oppmøtested: Barneområdet

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Andrea Fløisand Nygaard 95553005 2000deadea@gmail.com
Karoline Reimers 41223590 karolinereimers@gmail.com
Ida Horn 40481361 Hornida00@gmail.com
Lea Westli 45055405 leaviktoriawestli@gmail.com

Gruppe 4 - Oppmøtested: Barneområdet

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Marius Aam 93271399 Aam.marius@gmail.com
Jacob Fløisand Nygaard 91999103 Jacobfnygaard@gmail.com
Ulrik Hellen 41276080 ulrik.hellen@gmail.com
Jone Helle 48077973 jone.helle@me.com
Thomas Flakne 45059599 Thflakne@gmail.com

Gruppe 5 - Oppmøtested: Barneområdet

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Bjørn C Næss 99733674 bjorncness@gmail.com
Kari Instanes Vedde 46788488 Kari.vedde@gmail.com
Benedikte Berg 47606361 Bergbenedikte@hotmail.no

Gruppe 6 - Oppmøtested: Barneområdet

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Gard Landaas 94974016 Gardnikolai@gmail.com
Jørgen Finstad 95791502 Jorgenfinstad@yahoo.no

Gruppe 7 - Oppmøtested: Barneområdet

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Malin Hauge Erdal 90229734
Eirin Løland 93654778 eirin.loeland@gmail.com

Gruppe 8 - Oppmøtested: Barneområdet

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Pål Espen Reinertsen 97717644 pal.espen.reinertsen@gmail.com
Vidar Wergeland 92269413 Wergis@gmail.com

Gruppe 9 - Oppmøtested: Setertrekket

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Helge Flo 91003808
Aksel Mjelstad 40758606 Aksel.mjelstad@gmail.com
Joakim Iden 90281962 joakimid@gmail.com

Gruppe 10 - Oppmøtested: Barneområdet

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Stig Fretheim 48197150 stig.fretheim@gmail.com
Håvard D. Enge 97540161 havard_enge@hotmail.com
Einar Nesse 41227324 Einarnesse@gmail.com

Gruppe 11 - Oppmøtested: Barneområdet

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Philip Lekven 48167303 philip.lekven@oneco.no
Bastian Reimers 41249944 bastianreimers02@gmail.com
Kathrine Berg 41251677 kathrineberg@yahoo.no

Gruppe 12 - Oppmøtested: Setertrekket

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Frida Bernes Wergeland 94181878 fridabw@gmail.com
Johan Holst 47231238 jcholst33@gmail.com

Gruppe 13 - Oppmøtested: Setertrekket

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Ingrid Thomassen 95038441
Aksel Hansen 97572916 Akselhh@gmail.com

Gruppe 14 - Oppmøtested: Setertrekket

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Vivian Bruvik 91111047 vivian_bruvik@hotmail.com
Kari Seglem Handegard 92464420 kariseglem@hotmail.com

Gruppe 15 - Oppmøtested: Setertrekket

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Sivert Reinertsen 46823626 sivert.d.r@gmail.com
christoffer eriksen 47031210 christoffer.eriksen@asko.no

Gruppe 16 - Oppmøtested: Setertrekket

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Kirsti Legernes 92684925 kirsti.legernes@helse-bergen.no
Beate Bernes 93230710 beate.bernes@gmail.com

Gruppe 17 - Oppmøtested: Setertrekket

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Rune Reisegg Jacobsen 92829477 rune@pana.no
Tomas Osland 97738268 tomas.osland@gmail.com

Gruppe 18 - Oppmøtested: Setertrekket

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Lars Hovland 45682850 larhov00@gmail.com
Jermund Ramsfjell 95240802 jramsjell@hotmail.com
Simen Normann 93487148

Gruppe 19 - Oppmøtested: Setertrekket

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Nils Olav Handegard 95854057 nils.olav.handegard@hotmail.com
Brede Låstad 90477771 brelaa00@gmail.com

Gruppe 20 - Oppmøtested: Setertrekket

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Baste Solberg 94215324 bastesolberg@hotmail.com
Konrad Mykkeltvedt 94146585 Kon

Gruppe 21 - Oppmøtested: Tvillingheisen

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Remi Westli 95859484 remi@westli.net
Eirik Bringedal 46815233 Eirikbri@live.no

Gruppe 22 - Oppmøtested: Tvillingheisen

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Rolf Edvardsen 95768291 Rolf.a.edvardsen@gmail.com
Lars Høvik Brattebø 40169503 lars.brattebo@gmail.com

Gruppe 23 - Oppmøtested: Tvillingheisen

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Andreas Nordahl 92077027 Andnor2000@gmail.com
Cathrine Gavlen 93039433 cathrine@tidsbanken.no
Daniel Gavlen 90295965 Danielgavlen@hotmail.no

Gruppe 24 - Oppmøtested: Tvillingheisen

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Bjørnar Mykkeltvedt 94177414 Bjornar.Mykkeltvedt@gmail.com
Anita Berg 91870910 anitaberg82@gmail.com
Morten Salomonsen 99609115 morten.salomonsen@gmail.com

Gruppe 25 - Oppmøtested: Tvillingheisen

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Lilja Rut Kristjansdottir 48050261 liljaski@gmail.com
Mads Brandt-Olsen 48050261 mads@brandt-olsen.no

Gruppe 26 - Oppmøtested: Tvillingheisen

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Kjetil Reisegg 99708987 kjetilreisegg@gmail.com
Ole Bjørsvik 95183205
Ole Arild Larsen 95071708 olearild70@gmail.com

Gruppe 27 - Oppmøtested: Tvillingheisen

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Sigurd Hald 91524661 sigurdph@gmail.com
Ole Nygaard 47637527 ole.sedalen99@hotmail.com

Gruppe 28 - Oppmøtested: Tvillingheisen

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Ståle Teigen 99574057 state@statoil.com
Petter Salen 93630560 petter@bamboosh.com
Frank Barmen 90984316 frankbarmen@hotmail.com

Gruppe 29 - Oppmøtested: Tvillingheisen

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører
Alexander Rognved 98004008 alexanderrongved@hotmail.com
Jørgen Thomassen 90237376 Jorgengopro@gmail.com
Lars Kyvik Graverholt 91992558 larsk.g@hotmail.no

Gruppe 30 - Oppmøtested: Tvillingheisen

Gruppene er satt sammene etter alder og ferdigheter. Oppmøtested er ikke nødvendigvis samme sted som barna skal stå på ski. Husk å ta bilde av barnas skikort første gang! Se også viktig informasjon om gjennomføring av kursene her
Instruktører